PhoneBizi Hemen Arayın: 0216 469 86 13

  TEKNİK TERCÜME

  İhraç piyasalarında ürününüze eşlik eden teknik dokümantasyon genellikle sizin en görünür elçinizdir.
  Önemli ve genellikle karmaşık olan teknik ve prosedürel bilgiler diğer dillerde etkin bir biçimde ifade edilmeli ve zamanında ve ekonomik bir şekilde teslim edilmelidir.

  ARES TERCÜME en güvenilir ve gelişmiş teknik tercüme kaynaklarından biri olup üretim maliyetini ve tutarlılığı sağlamak için tercüme verimlilik araçlarını sunar.
  Geniş yönetim, çeviri ve yayın kaynakları projeleri hızlı bir şekilde ve istediğiniz biçimde teslim etmemize imkan verir.

  ares teknik tercüme

  Proje Yönetimi

  Verimli proje yönetimi gerçekten etkili teknik tercümeler için ilk adımdır.
  Düzenleme ve sürüm kontrolü birçok çeviri firmasını zor durumda bırakarark hizmet ve teslim sorunları yaratabilir. ARES TERCÜME 'nin çözümü entegre bir sipariş ve rapor yönetimi sistemi sağlayarak müşteriye en iyi hizmeti sunar. Bu müşteri güdümlü deneyimli proje yönetimi her müşterinin iş yükünün verimli bir şekilde yürütülmesine ve zamanında teslim edilmesine olanak sağlar.
  Dünya'daki tüm ticari dillerde ve ana dillerde hizmet vermek amacındayız.

  Terminoloji Oluşturma
  Kalitemizi doğrulayan yeteneklerimizden biri de sektörünüze yönelik doğru terminolojiler geliştirmemizdir. Yeni teknolojiler geliştikçe ve yeni ürünler piyasaya çıktıkça, gelişim piyasasına henüz ulaşmayan standart bir terminoloji bulmak garip değildir. Bu yüzden açık bir zorunluluk da yeni mevcut terimleri inceleyerek yeni terimler oluşturmak ve doğrulamaktır.

  Bu genellikle sizin iş sektörünüz ve akademik sektörden uzmanlar gerektirir. ARES TERCÜME herhangi bir başarılı tercüme projesi için bu önemli işlevi yönetmek ve teslim etmek için yeterli deneyim ve uzmanlığa sahiptir.