PhoneBizi Hemen Arayın: 0216 469 86 13

ares tercüme

Şirketimiz, profesyonel işletmeci ve çeviri alanında çalışmış, uzman çevirmenlerin bir araya gelmesiyle, Türkiye'nin artan uluslararası ilişkilerinde iletişim ihtiyaçlarını karşılamak, sistemli çevirileri gerçekleştirmek amacıyla sektöre yeni bir soluk getirerek, kaliteli tercüme ve doğruluk prensipleri ile Türkiye'de yeni bir anlayışı temsil etmeyi amaç edinerek kuruldu.

90’lı yılların başından beri Ares Tercüme Reklam ve Turizm Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. olarak faaliyetini sürdüren firmamız zaman içinde kurumsallaşmış ve Aresgroup® markası ve Ares Tercüme unvanı ile faaliyetlerine 20 yıla yakın süredir devam etmektedir. Bu zaman zarfında Türkiye ve İstanbul’daki birçok önemli projenin tercümelerinin de çözüm ortağı olmuştur.

Şirketimiz kuruluşu ile birlikte İstanbul Kadıköy ilçesindeki merkez şubesi ve 2000’li yıllardan itibaren de Küçükbakkalköy – Ataşehir ilçesindeki şubesi ile Ares Tercüme – Aresgroup® olarak tercüme çalışmalarını sürdürmektedir.

Yaygın dillerde yazılı, sözlü, tasdikli ve tasdiksiz her türlü çeviri ihtiyacına hizmet veren şirketimiz Ares Tercüme – Aresgroup® halen teknik, hukuki, ticari konularda Türkiye'nin önde gelen yerli ve yabancı sanayi ve ticaret kuruluşlarına çeviri konusunda çözüm ortaklığı yapmaktadır. Çevirisini yaptığımız genel konulu tercümelerin yanı sıra sektör baz ağırlıklı olarak otomotiv, inşaat, medikal , elektronik, sigorta, ilaç, hizmet ve sektörlerinin projelerinin de çevirilerinde firmaların çözüm ortağıyız.

Firmamızın hali hazırda Türkiye ve dünya genelinde hizmet sunduğu binlerce kurumsal müşteriye ek olarak, günlük ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet vermiş olduğu kişisel ve tüzel müşterileri de bulunmaktadır. 1 sayfaya da 1000 sayfaya da aynı özen, önem ve hassasiyeti göstermeyi kendisine ilke edinmiş bir firma olarak, bize düşen görevi müşterilerimize en iyi şekilde göstermeye çalışmaktayız.

Aresgroup® (Ares Tercüme - Ataşehir Tercüme) Büroları İstanbul’da Kadıköy – Ataşehir şubeleri olarak iki önemli merkezde yeminli çeviri hizmetlerini sürdürmektedir. Dünyamızda yaygın olarak kullanılan tüm dillerde noter yemin belgesine sahip tercümanlarımız ve deneyimli kadromuz ile her konuda yazılı ve sözlü çeviri desteğini üstün bir kalite, makul bir fiyat ve doğru zamanda sağlamaktayız.